Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну. В. Сосюра Єдина Країна! Единая Страна! United Country Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Меню сайту

Вчителі школи


Нові знання


Підготовка до ЗНО


ЗНО онлайн


Новини освіти

SOS

Якщо тобі потрібна допомога


Контактні дані
 Адреса:                          
11733,с. Піщів, вул. Миру, 18
 Телефон:                        
Директор школи
0964884191
 E-mail:                            
Pischiv@meta.ua

Актуально сьогодні


Увага, конкурс!


Годинник

Старший інспектор

Ткачук Ганна Костянтинівна Контактний телефон: 0938312367 Контактні телефони чергової частини: 102, 5-22-25 Електронна адреса «kmsn@kmsn.zito.ua» Адреса: м. Новоград-Волинський вул. Івана Франка «3-А» каб. № 17, 18


Найближчі свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України


Міні- чат

Погода

Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів


Сайти шкіл району

Корисні сайти

 />
<p style=


Опитування
Ваш улюблений предмет у школі?
Всього відповідей: 352

Форма входу

Пошук

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

                      Анимация Линии                                  Анимация Линии  

                                                                                                              

 

Зез Валентина Іванівна

 заступник директора з навчально- виховної роботи

кваліфікаційна категорія -  спеціаліст вищої категорії

стаж роботи -  33 роки

 Анимация Стрелки Довідник заступника директора з НВР.doc

 Планування та організація  навчально - виховної роботи у  школі здійснюється  у відповідності до нормативно-правових актів, а саме: Конституції України, Законів України "Про освіту”, « Про загальну середню освіту”, Національної доктрини розвитку освіти, Указів Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти України», «Про додаткові заходи щодо підвищення якості освіти в Україні», реалізацію державних, регіональних програм у галузі освіти, інших чинних законодавчих та нормативних документів. 

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту.

/Files/images/fe3bd920d2e9660906f2438006dc66d1.gif

Нормативно–правові документи щодо організації навчально- виховної роботи в школі

/Files/images/fe3bd920d2e9660906f2438006dc66d1.gif

1.Конвенція про права дитини
2. Закон України «Про загальну середню освіту»
3. Закон України «Про освіту»
4. Закон України «Про молодіжні та дитячі громадські організації»
5. Закон України «Про охорону дитинства»
6. Закон України «Про попередження насильства в сім’ї»
7. Закон України «Про фізичну культуру і спорт»
8. Указ Президента України «Про Національну програму правової освіти населення»
9. Указ Президента України «Про невідкладні додаткові заходи щодо зміцнення моральності в суспільстві та утвердження здорового способу життя»
10. Указ Президента України «Про першочергові заходи щодо реалізації державної молодіжної політики та підтримки молодіжних організацій»
11. Національна доктрина розвитку освіти
12. Порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення
13.Декларація «Про загальні засади державної молодіжної політики в Україні»
14. Державна програма відпочинку та оздоровлення дітей
15. Концепція державної політики у сфері здійснення контролю над тютюном
16. Конституція України.
17. Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.07.12 № 1/9-530
Щодо виховання сучасного громадянина в полікультурному середовищі засобами позакласної роботи.
18. Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2014/2015 навчальному році (лист МОН № 1/9-376 від 25.07.2014)
19. Наказ ГУОН № 162 Про затвердження Плану організаційно-практичної роботи Головного управління освіти і науки на виконання Основних заходів Міжгалузевої програми "Пізнай свою країну"
20.Наказ МОН № 434 від 06.09.2000 року Про затвердження Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти.
21. Основні орієнтири виховання учнів 1 - 12 класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Прграма.
22 Наказ Мінистерства освіти і науки України Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної кампанії "Стоп насильству!" на період до 2015 року
23. Цивільний кодекс України.

Вся робота в школі спрямована на формування  учнів загальнолюдських, національних, духовних цінностей в умовах особистісно-зорієнтованої навчально – виховної системи, забезпечення різнобічного розвитку особистості. При цьому вирішуються завдання професійної адаптації учнів,  розвитку індивідуальної творчої особистості, формування патріотичних почуттів, утвердження національної гідності; виховання та розвитку потреб у здоровому способі життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров’я учнів, поєднання індивідуального і колективного виховання, забезпечення системи правової освіти.

Піщівська ЗОШ І- ІІІ ступенів 2017- 2018 навчальному році працює над проблемою „ Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості” . 
Головною метою наших вчителів є знаходження та розвиток людини в людині, закладення в неї механізму саморегуляції, самозахисту, самовиховання, самоосвіти, необхідного для становлення особистого образу та гідного людського життя, для діалогічної взаємодії з людьми, природою, культурою, цивілізацією. 
Пріоритетні напрямки діяльності школи:
- створення сприятливих умов для ефективного впровадження основних концептуальних ідей особистісно – зорієнтованого навчання та виховання;
- розкриття творчого потенціалу, виявлення задатків і здібностей, створення психолого – педагогічних умов для різнобічного розвитку індивідуальності кожного учня, задоволення його інтересів і потреб;
- сучасний науково – методичний супровід безперервної педагогічної освіти, творча спрямованість діяльності кожного педагога. 
Робота школи побудована на формування інноваційної особистості учня, розвитку його здібностей і обдарувань, наукового світогляду. Особистісно -орієнтований підхід характеризується визнанням індивідуальності, самоцінності кожної дитини, її розвитку як індивіда, наділеного своїм неповторним суб’єктивним досвідом.
На початок 2017– 2018 н.р. в школі навчається 101 учень.
1 – 4 класи – 44 учні;
5 – 9 класи - 48 учнів;
10 – 11 класи - 9 учнів.
Учнів 9 класу –12  , 11 класу – 4.
В школі працює 25 вчителів, у тому числі директор, заступник директора з НВР,  педагог-організатор, бібліотекар. Розв’язання завдань, поставлених перед школою життям, під силу тільки творчим вчителям, людям з високою свідомістю та професійною культурою. Завдання підтримки компетентності педагогічних кадрів вирішується через систему методичної роботи.
 
Методична робота школи сприяла розвитку сучасного стилю педагогічного мислення, відпрацюванню професійних навичок готовності вчителя до професійної самоосвіти, самовдосконалення.
Головними питаннями на засіданнях методичної ради школи є:
- удосконалення навчально-виховного процесу на основі сучасних інноваційних технологій;
- диференційований підхід до організації навчально-виховного процесу як один із засобів підвищення якості освіти;
- удосконалення навчально-виховного процесу на основі принципу гуманізації у вихованні.;
- педагогічне співробітництво як реальний шлях утвердження демократизації та гуманізму в шкільному житті;
- реалізація групової та індивідуальної форм навчання як передумова підвищення ефективності навчально-виховного процесу;
- розвиток творчих здібностей учнів як умова формування талановитої особистості.
 
Педагогічна рада школи - постійно діючий орган, який розглядає питання навчально виховного процесу. Тому при плануванні засідань педагогічної ради школи включалися тематики, відповідно до проблеми над якою працювала школа:
- Національна доктрина розвитку освіти України в ХХІ столітті як основа сучасної філософії;
- Про втілення інноваційних методів і технологій педагогічними працівниками школи;
- Конструювання уроку на основі особистісно-зорієнтованого підходу до учня;
- Удосконалення самоосвіти вчителя - важливе завдання внутрішкільної методичної ради;
- Роль педагога в збереженні психологічного здоров’я учнів;
- Використання інтерактивних технологій як спосіб модифікації навчально-виховного процесу;
- Превентивне виховання учнів.
В школі над  проблемою успішно працює творча група, методичні об’єднання вчителів початкових класів, вчителів, що викладають предмети гуманітарного та природничого циклів, методичне об’єднання класних керівників.
 
Творча група школи працює на чолі з вчителем світової літератури, яка має вищу кваліфікаційну категорію – Олійник Ольга Ярославівна. Роботу групи керівник планує так, щоб охопити основні проблеми, питання, що стосуються роботи вчителя в сучасних умовах:
- Дослідницька робота як засіб активізації творчих здібностей учнів;
- Вивчення сучасних тенденцій педагогічної та психологічної науки;
- Групові форми навчання як засіб моделювання реальних життєвих ситуацій;
- Диспути „Методи управління та контролю в конфліктних ситуаціях” „Творчий вчитель”; „Як поєднати різні моделі навчання”.
В цьому навчальному році педагоги школи, члени методичних об’єднань працюють над вирішенням першочергових завдань навчання та виховання учнів у сучасних умовах. У процесі роботи виправдали себе такі форми як моделювання уроків, індивідуальна та групова робота зі слабо встигаючими та творчо обдарованими дітьми, корекція знань на основі діагностичної діяльності вчителя, розвиток здібностей і природних обдарувань учнів, підвищення в учнів мотивації до навчання, вирішення педагогічних ситуацій і завдань, розробка та обговорення диференційованих завдань з різних предметів, огляд новинок педагогічної та методичної літератури.
Педагогічний колектив Піщівської ЗОШ і надалі буде планувати свою роботу для створення кращих умов навчання та виховання наших дітей.
 
 
Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хостинг від uCoz