Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну. В. Сосюра Єдина Країна! Единая Страна! United Country Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Меню сайту

Вчителі школи


Нові знання


Підготовка до ЗНО


ЗНО онлайн


Новини освіти

SOS

Якщо тобі потрібна допомога


Контактні дані
 Адреса:                          
11733,с. Піщів, вул. Миру, 18
 Телефон:                        
Директор школи
0964884191
 E-mail:                            
Pischiv@meta.ua

Актуально сьогодні


Увага, конкурс!


Годинник

Старший інспектор

Ткачук Ганна Костянтинівна Контактний телефон: 0938312367 Контактні телефони чергової частини: 102, 5-22-25 Електронна адреса «kmsn@kmsn.zito.ua» Адреса: м. Новоград-Волинський вул. Івана Франка «3-А» каб. № 17, 18


Найближчі свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України


Міні- чат

Погода

Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів


Сайти шкіл району

Корисні сайти

 />
<p style=


Опитування
Ваш улюблений предмет у школі?
Всього відповідей: 352

Форма входу

Пошук

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

отличная линеечка для сообщений            отличная линеечка для сообщений

                                                                  

                                                                              

                                                                                                                                                      

В історико-статистичному описі церковних приходів Волинської єпархії, укладеному М.І Теодоровичем (Почаїв, 1888 року) знаходимо інформацію про те, що на території села утримувалося народне грамотно-ремісниче училище на відсотки від капіталу у 5 тисяч рублів, пожертвуваними на відкриття училища колезьким асесором Іваном Андрійовичем Чечетом.  На той час там навчалося 50 учнів. Учитель, який закінчив педагогічні курси в Одесі, отримував жалування в 350 рублів на рік (вчитель Закону Божого – 100 рублів). Благоустроєм училища опікувалася попечительська рада з 6 чоловік (грошових внесків та пожертв не робили).

У 1909 році (за статистичним описом «Шкільна мережа Волинської губернії») у Піщівській однокласній школі навчалося 76 учнів (в селі був 921 житель). Школа підвідомча училищним радам. Проектувалася двокласна школа на 124 учні та 3 вчителі для жителів с.Піщів, урочища Тремайловка, села Жеребилівка та села Дуплинки.

За даними 1910 року в селі Дуплинки було відкрито однокласну школу (училище). В Піщеві працювала вже двокласна школа (училище), законовчителем у ній був священик Іоанн Володимирович Янкевич, псаломщик Олександр Федорович Радковський викладав співи. З шкільного капіталу на притч церковний виділялося щорічно 48 рублів.

У 1924-1925 роках (за статистичним описом «сітка шкіл зі штатом робітників та джерелами утримання по Піщівському району) в селі діяла семирічна українська школа, в якій числилося 8 працівників.

1937 року Піщівська школа із семирічної трудової школи стала десятирічною середньою школою. Під час війни навчання тимчасово було призупинене, оскільки нове дерев’яне приміщення було пошкоджене снарядом,  згодом розібране жителями села, «щоб не спалили німці».

В повоєнний період школа прийняла в свої стіни 536 учнів, було сформовано 17 навчальних класів.  Навчання проходило в дві зміни у двох пристосованих  приміщеннях (колишня прикордонна комендатура та будинок поміщицького управителя), останнє збереглося і до сьогодні, а в бібліотеці на одного учня припадало лише по одній книжці.  В 50х роках під школу було відремонтоване приміщення військового шпиталю, де навчалися учні середньої та старшої ланки (в ньому діти вчаться і до сьогодні).

  На місці колишнього пустиря в 50-х роках було посаджено сад, який радує нас і сьогодні. В школі існувало своє господарство (коні, кролі). Кожен клас мав свої земельні ділянки, на яких проводили досліди з вирощування овочів.

  Велика увага приділялася фізичному вихованню школярів: сильна волейбольна, баскетбольна команди, які займали неодноразово призові місця на районних та обласних змаганнях. Крім того, школа мала І-і місця в районних змаганнях з лижного, велосипедного спорту, стрільби, шахів,  у воєнізованих змаганнях. В 60-х роках в школі працювала велика кількість гуртків: літературно-драматичний, математичний, фізичний, хімічний, технічний. Було організовано хор, в якому було більше ста учасників.  Хором керував колишній директор школи Прокопчук Олександр Васильович.

   Виробнича бригада учнів Піщівської школи була однією з кращих у  районі. Вона обробляла цукрові буряки місцевого колгоспу на площі 50 га та доглядала за групою корів. Школа була трудовою політехнічною, а тому вона мала свої трактори, чотирьох майстрів виробничого навчання.

                                            

                                                                                  

У 80х роках були добудовані  виробничі класи, пізніше нова їдальня та виробнича майстерня з двох класів.

У 2006 було зроблено капітальний ремонт даху приміщення основної школи, замінено дерев’яні вікна на пластикові за сприяння Голови Верховної ради Володимира Литвина (2012 р.).

Анимация Стрелки 

 

Аварійне приміщення початкової школи в колишньому домі графського управителя було закрите, під класи зусиллями школи та батьків переобладнано військовий кабінет та виробничі класи (2005, 2013).

Школа отримала комп’ютерний кабінет (2004р, 2007), проектор (2011) та підключення до мережі Інтернет. У 2008 році створено шкільний сайт.

 

                                                                                  Анимация Линии

                                                                                               Презентація школи.ppx

                                                                                 Анимация Линии

 


                                    

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хостинг від uCoz