Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну. В. Сосюра Єдина Країна! Единая Страна! United Country Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Меню сайту

Вчителі школи


Підготовка до ЗНО


Читаємо класику


Новини освіти

ЗНО онлайн


SOS

Якщо тобі потрібна допомога


Контактні дані
 Адреса:                          
11733,с. Піщів, вул. Миру, 18
 Телефон:                        
Учительська
+38(04141)67-436
 E-mail:                            
Pischiv@meta.ua

Актуально сьогодні


Увага, конкурс!


Годинник

Старший інспектор

Ткачук Ганна Костянтинівна Контактний телефон: 0938312367 Контактні телефони чергової частини: 102, 5-22-25 Електронна адреса «kmsn@kmsn.zito.ua» Адреса: м. Новоград-Волинський вул. Івана Франка «3-А» каб. № 17, 18


Найближчі свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України


Міні- чат

Погода

Календар
«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів


Сайти шкіл району

Корисні сайти

 />
<p style=


Опитування
Ваш улюблений предмет у школі?
Всього відповідей: 352

Форма входу

Пошук

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

Головна » 2012 » Жовтень » 31

                            

                               Англійська  мова (16 жовтня).                      

Список учнів                      Школа                Набрано балів


                                     9 клас 

1.Конончук М.А             Повчинська                     26
2.Бахур О.Ю.                 Піщівська                         22
3.Нюкало А.С               Повчинська                        21                                             4.Орищук І.О.               Дідовицька                         12
 5.Мельник В.Ю.          Калинівська                       12 


                                            11 клас
1.Тарнавська М.П.     Повчинська                        32
 2.Сморжава А.Ю.      Піщівська                            27  
              
Просмотров: 613 | Добавил: VTM | Дата: 31.10.2012 | Комментарии (0)

                                     
                                          Біологія (12 жовтня)


Список учнів                        Школа                Набрано балів
                                                           8 клас
1.Дідух В.О.                   Косенівська                    24,5
2.Скорик І. Д.                Калинівська                     20,5
3.Гриценко І. В.            Піщівська                        24,5


                                                       9 клас
1.Пелешанко А. М.       Піщівська                         25,5
2.Заруба Т. В.               Косенівська                         18
3.Мельник В .Ю.           Калинівська                      15,5
4.Нюкало А. С.             Повчинська                          24
5.Орищук І. О.              Дідовицька                           21
6.Косянчук В. С.          Дідовицька                           18
7.Романюк Ю. В.          Повчинська                          20


                                                   10 клас
1.Гончарук  М. В.        Косенівська                       41,5


                                                  11 клас
1.Гнесь К. А.                Косенівська                        63,5
2.Сморжева А.Ю.       Піщівська                                45
Просмотров: 540 | Добавил: VTM | Дата: 31.10.2012 | Комментарии (0)

                                             Економіка (11 жовтня).

Список учнів                          Школа                      Набрано балів


9 клас

1.Бахур О. Ю.                  Піщівська                         23


                                                                 11 клас
1.Нікітюк К. М.                 Піщівська                         15
2.Рауновський А.             Повчинська                      7   
3.Філюк Д. М.                      Повчинська                    7
Просмотров: 521 | Добавил: VTM | Дата: 31.10.2012 | Комментарии (0)

                                             Історія (10 жовтня).

Список учнів                   Школа                        Набрано балів                                

                                                   8 клас

1.Заїка Б.                   Піщівська                              50
2.Скорик І.                 Косенівська                          48
3.Дідух В.                  Косенівська                          42
4.Давидюк Р.            Піщівська                              34
5.Бойко Д.                 Середньодеражнянська    25
                                              9 клас                                                                                     
1.Гончарук О.В.       Косенівська                         37
2.Фіщук Т.                  Піщівська                             35
3.Романюк Ю.          Повчинська                          31
4.Нестерук А.          Середньодеражнянська   30
5.Нюкало А.             Повчинська                          27
6.Стецюк М.             Косенівська                         26
7.Ляшук В.                Суховільська                     25,5
8.Косянчук В.          Дідовицька                           23


                                       10 клас
1.Гончарук М. В.     Косенівська                        52,5
                                      11 клас
1.Родковський А.    Повчинська                          23
2.Антонюк Т.           Піщівська                              22
3.Романюк М.          Косенівська                         21
4.Філюк Д.              Повчинська                          15,5
5.Заїка Д.                Піщівська                                12
6.Пелешанко С      Піщівська                               10

Просмотров: 529 | Добавил: VTM | Дата: 31.10.2012 | Комментарии (0)

                                         Математика (9 жовтня).
Список учнів                      Школа                     Набрано балів                                                                              
                                             6 клас                       
1. Бегунець К.                 Повчинська                       98
2.Анхім М.                        Піщівська                          40

3.Музика Б.                     Дідовицька                        35

4. Мойсічук А.                Дідовицька                         25


                                               7 клас

1.Шевчук М.                   Дідовицька                         70

2.Козачук В.                   Дідовицька                         70

3.Жигун С.                      Повчинська                        47

4.Кучер Ю.                     Калинівська                        23

5.Бойко О.                      Піщівська                            21


                                              8 клас

1.Гриценко І.                 Піщівська                            78

2.Редька Д.                   Суховільська                       78

3.Бойко Д.                     Середньодеражнянська     25

4.Дідух В.                      Косенівська                          17

5.Скорик І.                    Косенівська                          15

6.Костюк А.                   Косенівська                          21


                                             9 клас 

1.Нестерук А.              Середньодеражнянська        45

 2.Кондратюк С.          Середньодеражнянська        44

3.Москалець Ю.         Піщівська                               40

4.Мосійчук О.             Дідовицька                              24

5.Косянчук В.             Дідовицька                              24


                                          10 клас

1.Матвієць А.             Косенівська                              30


                                         11 клас

1.Гнесь К.                  Косенівська                              63

2.Філюк Д.                Повчинська                               22

3.Нікітюк К.              Піщівська                                  28

Просмотров: 534 | Добавил: VTM | Дата: 31.10.2012 | Комментарии (0)

                                    Географія ( 5 жовтня).

Список учнів                       Школа                        Набрано балів
                                           7 клас
1.Давидюк С. В.               Піщівська                           31
2.Жигун С.                       Повчинська                         33
3.Козачук В.                    Дідовицька                         30
4.Шевчук М.                    Дідовицька                         23
                                             8 клас
1.Гриценко І. В.               Піщівська                            36
2.Видрук А. О.                 Калинівська                         32
3.Редька Д. Г.                Суховільська                        51
4.Бойко Д. В.                  Середньодеражнянська      33
5.Дідух В. О.                  Косенівська                           37
                                           9 клас
1.Мельничук В. Ю.         Калинівська                         13
2.Пеленанко А. В.           Піщівська                            20
3.Мосійчук О. В.             Дідовицька                          19
4.Косянчук В. С.             Дідовицька                          15
5.Романюк Ю. В.            Повчинська                          16
6.Нестерук А. Г.             Середньодеражнянська     19
7.Кондратюк С. О.        Середньодеражнянська     19,5
8.Мойвієць Д. Ф.           Косенівська                          36
                                          10 клас 
1.Гончарук М.В.             Косенівська                          63
                                          11 клас
1.Антонюк Т. О.             Піщівська                              53
 
Просмотров: 565 | Добавил: VTM | Дата: 31.10.2012 | Комментарии (0)

                                  Російська мова та література (4 жовтня).

   Список учнів                                    Школа                 Набрано балів

                                                             8 клас 


1.Редька Д. Г.                                   Суховільська                       31

2.Скорик І. Д.                                    Калинівська                        10

                                                           9 клас

1.Дроздюк А. Р.                                  Повчинська                       27

2.Орищук І. О.                                   Дідовицька                        15

3.Прокопчук В. М.                              Дідовицька                       13

4.Подзарей В.П.                                 Косенівська                       21

5.Мельничук В. Ю.                             Калинівська                       21

10 клас

1.Голюк М. В.                                    Косенівська                        10

11 клас

1.Радковський А. В.                       Повчинська                           18




Просмотров: 495 | Добавил: VTM | Дата: 31.10.2012 | Комментарии (0)

                                    Трудове навчання (3 жовтня).


Список учнів                            Школа                             Набрано балів
                                                                     9 клас
1.Матвієць Д. Ф.                  Косенівська                       42
2.Марчук С. О.                    Косенівська                            46
3.Заруба Т.В.                        Косенівська                         48
4.Буняк П. М.                        Піщівська                            40
5.Ковальковський А. А.        Суховільська                         27
6.Гнесь В. М.                         Суховільська                         31
7.Кондратюк С. О.                Середньодеражнянська         40
                                          11 клас
1.Артемчук М. О.               Косенівська                           36
2.Заїка Д. С.                        Піщівська                            30
3.Черняк Д. О.                   Повчинська                           12
Просмотров: 551 | Добавил: VTM | Дата: 31.10.2012 | Комментарии (0)

                Українська мова та література (2 жовтня).


Список учнів                           Школа                           Набрано балів
                                                   7 клас
1.Кучер Ю. В                      Калинівська                                21,5
2.Жигун С. А.                      Повчинська                                 11
                                                    8 клас
1.Редька Д. Г.                    Суховільська                             34,5
2.Видрук А. О                     Калинівська                               23
3.Заїка Б. С.                        Піщівська                                   11                                   
4.Дідух В.                          Косенівська                                 16,5
                                                     9 клас
1.Подзарей В. П.              Косенівська                               32
2.Бойко Ю.О.                     Суховільська                            27
3.Москалець Ю. Ю.         Піщівська                                  21,5
4.Нюкало О. С.                 Повчинська                               19,5
                                                 10 клас
1.Сайчук С. М.                Косенівська                                   25
                                                11 клас
1.Антонюк Т. О                 Піщівська                                    38                                                                             
2.Гнесь К. А.                   Косенівська                                  37
3.Радковський А.            Повчинська                                  13
 
Просмотров: 492 | Добавил: VTM | Дата: 31.10.2012 | Комментарии (0)

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хостинг від uCoz