Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну. В. Сосюра Єдина Країна! Единая Страна! United Country Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Меню сайту

Вчителі школи


Підготовка до ЗНО


Читаємо класику


Новини освіти

ЗНО онлайн


SOS

Якщо тобі потрібна допомога


Контактні дані
 Адреса:                          
11733,с. Піщів, вул. Миру, 18
 Телефон:                        
Учительська
+38(04141)67-436
 E-mail:                            
Pischiv@meta.ua

Актуально сьогодні


Увага, конкурс!


Годинник

Старший інспектор

Ткачук Ганна Костянтинівна Контактний телефон: 0938312367 Контактні телефони чергової частини: 102, 5-22-25 Електронна адреса «kmsn@kmsn.zito.ua» Адреса: м. Новоград-Волинський вул. Івана Франка «3-А» каб. № 17, 18


Найближчі свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України


Міні- чат

Погода

Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів


Сайти шкіл району

Корисні сайти

 />
<p style=


Опитування
Ваш улюблений предмет у школі?
Всього відповідей: 352

Форма входу

Пошук

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

Головна » 2015 » Листопад » 10

№         Прізвище, імя по батькові учня          Клас                       Назва навчального закладу                       Місце зайняте

                                                                                      Фізика

1         Голюк Констянтин Васильович                      8                   Косенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів                                       ІV

2           Сайчук Тарас Олегович                              8                Косенівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                                                 VІ

3           Бригоцька Олександра Ігорівна                 8               Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.                                                     І

 4         Романюк Наталія Романівна                      8               Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.                                                     ІІІ

5          Коломійчук Вікторія Вадимівна                 8                Піщівська ЗОШ І-ІІІ  ст.                                                        V    

  6         Вербицький Віталій Анатолійович              8                 Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст.                                 ІІ

7          Бегунець Констянтин Олександович            9               Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст..                                                    ІV

 8       Сморжова Лілія Ігорівна                                 9               Піщівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                                                      ІІІ      

9        Кузьмиченко Віктор Васильович                     9              Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст.                                 ІІ

10      Бойко Іван Сергійович                                   9               Калинівська ЗОШ І-ІІ  ст.                                                     І

11      Сідорова Іринв Валентинівна                        10             Косенівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                                                       І

12       Давидюк Софія Вікторівна                            10             Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                                       ІІ

13      Дідух В’ячеслав Олександрович                   11             Косенівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                                                     І

14     Кирилович Артем Сергійович                        11             Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                                         ІІ

15     Давидюк Роман Вікторович                         11            Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                                          ІІ

 

Просмотров: 395 | Добавил: Administrator | Дата: 10.11.2015 | Комментарии (0)

№       Прізвище, ім'я по батькові учня                  Клас                  Назва навчального закладу                       Місце зайняте

                                                                         Географія

 1       Романюк   Наталія  Романівна                        8                        Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.                                             ІІ

 

2      Бригоцька  Олександра  Ігорівна                      8                          Суховільська ЗОШ  І-ІІ ст.                                            І

 

3      Дроздюк  Софія  Василівна                              8                         Повчинська  ЗОШ І-ІІІ  ст.                                              ІІІ

 

4     Кулявець Сергій сергійович                              8                           Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст                                                 ІV

5   Бегунець Констянтин  Олександрович                9                             Повчинська  ЗОШ І-ІІІ  ст.                                           І

 

6     Москалець Іван Юрійович                               9                               Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                               І

 

7    Іллюк Віта Вікторівна                                      10                             Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                               I

                                    

 

Просмотров: 788 | Добавил: Administrator | Дата: 10.11.2015 | Комментарии (0)

№       Прізвище, ім'я по батькові учня                  Клас                  Назва навчального закладу                       Місце зайняте

                                                                          Математика

1.      Шокур  Владислав  Вадимович                          6                        Повчинська  ЗОШ  І-ІІІ ст.                                  ІІ

2       Кузнєцова Яна Андріївна                                   6                         Середньодеражнянська ЗОШ  І-ІІ ст.                    І             

3       Рубан Юлія Володимирівна                                 7                         Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                      VІІ

4      Романюк Марія Олексіївна                                   7                         Калинівська ЗОШ І-ІІ ст.                                    VІ

5      Рожко Мирослава Валеріївна                                7                          Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст.                  ІІІ 

6      Попілевич Анастасія Олександрівна                     7                          Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.                                  І 

8        Кучер Анна Василівна                                         7                          Калинівська  ЗОШ І-ІІ ст.                                   V 


9      Сімончук  Динис  Миколайвич                                7                           Косенівська ЗОШ І-ІІ ст.                                  ІV 

10     Бобер Ярослав Анатольович                                 7                          Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                      ІІ

11     Сайчук Тарас Олегович                                        8                          Косенівська  ЗОШ І-ІІІ ст.                                  V 

12     Годковський Максим Васильович                         8                           Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст.                                 V 

13     Савчук Наталія Олександрівна                              8                          Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст.                                  V

14     Коломійчук Віктарія Вадимівна                             8                           Піщівська ЗОШ І-ІІІ  ст.                                    VI 

15     Романюк Наталія Романівна                                  8                         Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.                                  ІV

16     Бригоська Олександра Ігорівна                              8                         Суховільська  ЗОШ І-ІІ ст.                                  ІІ 

17     Голюк Кнстянтин  Васильович                                8                        Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                    V 

18     Стецюк Анатолій Сергійович                                    8                       Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст.                  ІІІ 

19     Вербицький Віталій Олександрович                      8                      Середньодеражнянська  ЗОШ І-ІІ ст.                       І 

20    Рябченюк Любов Романівна                                   9                      Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                      ІІІ

21    Бегунець Констянтин Олександрович                      9                      Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст.                                     І

22   Зез Володимир Андрійович                                       9                     Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                         ІІ

23    Давидюк Софія Вікторівна                                       10                   Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                         ІІ

24   Іллюк Віта Вікторівна                                                 10                  Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.                                       І

25    Дідух В'ячеслав Олександрович                                 11               Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст                                         І

Просмотров: 706 | Добавил: Administrator | Дата: 10.11.2015 | Комментарии (0)

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хостинг від uCoz