Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну. В. Сосюра Єдина Країна! Единая Страна! United Country Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Меню сайту

Вчителі школи


Підготовка до ЗНО


Читаємо класику


Новини освіти

ЗНО онлайн


SOS

Якщо тобі потрібна допомога


Контактні дані
 Адреса:                          
11733,с. Піщів, вул. Миру, 18
 Телефон:                        
Учительська
+38(04141)67-436
 E-mail:                            
Pischiv@meta.ua

Актуально сьогодні


Увага, конкурс!


Годинник

Старший інспектор

Ткачук Ганна Костянтинівна Контактний телефон: 0938312367 Контактні телефони чергової частини: 102, 5-22-25 Електронна адреса «kmsn@kmsn.zito.ua» Адреса: м. Новоград-Волинський вул. Івана Франка «3-А» каб. № 17, 18


Найближчі свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Календар України


Міні- чат

Погода

Календар
«  Жовтень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів


Сайти шкіл району

Корисні сайти

 />
<p style=


Опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 2289

Форма входу

Пошук

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 

Головна » 2016 » Жовтень » 07

     

      

5 клас

 

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

          Школа

 

Кількість балів

Місце

1

Пелешанко Лілія Сергіївна

           5

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІст.

 

           9

               ІІ

2

Стригун Катерина Олександрівна

           5

 

Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІст.

 

         16

               І

 

6 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

          Школа

 

Кількість балів

Місце

1.

Гриценко Ірина Василівна

6.

Піщівська ЗОШ I-IIIст.

     15

      ІІ

2.

Герус Леся Миколаївна

6.

 Суховільська ЗОШ  I –IІст.

      14

      IІІ

3.

Демчук  Софія Михайлівна

6.

 Піщівська ЗОШ I-IIIст.

      17

     І

7 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

          Школа

 

Кількість балів

Місце

1

Мошкова Дарія Олександрівна

7

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІст.

 

20

ІI

2

Артемчук Ангеліна Миколаївна

7

Косенівська ЗОШ І-ІІІст.

23

IІІ

3

Кузніцова  Яна  Андріївна

7

Середньодереженська  ЗОШ I-IIст.

19

 

I

 

8 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

      Клас

 

                      Школа

Кількість балів

Місце

1

Сімончук Денис Миколайович

           8

 

Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

    8,5    

        ІV

 2

Джура Оксана Вікторівна

           8

Піщівська ЗОШ  І-ІІІ ст.

     22   

 

    І      

 

3

Рубан Юлія Володимирівна

           8

Піщівська ЗОШ  І-ІІІ ст.

     19    

 

  ІІ

 

4

Рожко Мирослава Валеріївна

           8

Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ст..

     19    

 

  ІІ

 

5

Міськевич Денис Сергійович

           8

Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ст..

     14   

        ІІІ       

9 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

          Школа

 

Кількість балів

Місце

1.

Панасюк Вікторія Вікторіївна

         9

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

      19

       ІІ

2.

Коломійчук Вікторія Вадимівна

        9

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

      18

       ІІІ

3.

Романюк Наташа Романівна

         9

Суховільська  ЗОШ І-ІІ ст

      28

        І

4.

Цихівський Олег Євгенович

         9

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

     13

        IV

5.

Стеценюк Анатолій Сергійович

       9

Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ст.

      13

        IV

6.

Бойко Віта Юріївна

         9

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

       10

         V

10 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

          Школа

 

Кількість балів

Місце

1

Макеєва  Аліна Миколаївна

11

 

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІс 

 

 

    18,5

    І

2

Іллюк Віта Вікторівна

11

 

Косенівська ЗОШ  I-IIIст.

 

    11,5

    ІІ

Просмотров: 330 | Добавил: Administrator | Дата: 07.10.2016 | Комментарии (0)

     

Правознавство

9 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

          Школа

 

Кількість балів

Місце

1

Вербицький Віталій Олександрович

9

 

Середньодеражнянська ЗОШ I-IIст.

 

    28

     І

2

Панасюк Вікторія Вікторівна

9

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст. 

 

     17

     ІІІ

3

Голюк Костянтин Васильович

9

Косенівська ЗОШ  I-III ст.

     16

     ІV

4

 Сайчук Тарас Олегович

9

Косенівська ЗОШ  I-III ст.

     20

     ІІ

5

Коломійчук Вікторія Вадимівна

9

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІст. 

 

     10

     V

11 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

          Школа

 

Кількість балів

Місце

1

Макеєва  Аліна Миколаївна

11

 

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІст. 

 

 

     32

    ІІ

2

Іллюк Віта Вікторівна

11

 

Косенівська ЗОШ  I-IIIст.

 

     56

    І

Просмотров: 349 | Добавил: Administrator | Дата: 07.10.2016 | Комментарии (0)

    

Фізика

8 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

      Клас

  Школа

Кількість балів

Місце

1

Кучер Анна Василівна

           8

 

Калинівська  ЗОШ І-ІІ ст.

 

         9,5

 V

2

Джура Оксана Вікторівна

           8

Піщівська ЗОШ  І-ІІІ ст.

         13

 

ІІ

        

3

Рожко Мирослава Валеріївна

           8

Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ст..

          8

 

   VІІ

 

4

Бобер Ярослав Анатолійович

           8

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

          9

5

Попілевич Анастасія Олександрівна  

           8

Суховільська ЗОШ І-ІІ ст.

         15

   І

6

Гвоздь Юрій Федорович

           8

Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст.

          4

ІX

7

Случак Діана Олександрівна

           8

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

          12

ІІІ

8

Андрушко Віталій Сергійович

           8

Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

           5

VІІІ

9

Романюк Марія Олексіївна

           8

Калинівська  ЗОШ І-ІІ ст.

 

          10 

 ІV

9 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

       

   Школа

 

Кількість балів

Місце

1

Бойко Віта Юріївна

9

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІст.

 

2,5

VІІІ

2

Коломійчук Вікторія Вадимівна

9

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІст.

 

3

VІІ

3

Панасюк Вікторія Вікторівна

9

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІст.

 

4,5

V

4

Вербицький Віталій Олександрович

9

Середньодеражнянська  ЗОШ I-IIст.

25

І

5

Савчук Наталія Олександрівна

9

Повчинська  ЗОШ  I-IIIст.

9,5

ІІІ

6

Повар-Бобровська Ірина Володимирівна

9

Повчинська  ЗОШ  I-IIIст.

4

7

Бригоцька Олександра Ігорівна

9

Суховільська ЗОШ I-IIст.

17,5

ІІ

8

Романюк Наташа Романівна

9

Суховільська ЗОШ I-IIст.

9

ІV

11 клас

 

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

        

  Школа

 

Кількість балів

Місце

1

Сідорова Ірина Володимирівна

19.05.2000р

Косенівська ЗОШ І-ІІІ ст

12.5

І

2

Бойко Олександр Васильович

25.11.1999р

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІст.

 

1

ІІ

Просмотров: 343 | Добавил: Administrator | Дата: 07.10.2016 | Комментарии (0)

     

    

     

Історія

8 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

      Клас

Школа

Кількість балів

Місце

1

Кучер Анна Василівна

           8

Калинівська  ЗОШ І-ІІ ст.

 

          38

IV

2

Случак Діана Олександрівна

           8

Піщівська ЗОШ  І-ІІІ ст.

         52

 

ІI

         

3

Романюк Марія Олексіївна

           8

 

Калинівська  ЗОШ І-ІІ ст.

 

         48

 

III

 

4

Сімончук Денис Миколайович

           8

Косенівська ЗОШ I-III ст.

          60

I

5

Гончарук Дмитро Володимирович

           8

Косенівська ЗОШ I-III ст.

         13

VI

6

Рожко Мирослава Валеріївна

           8

 Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ст.

          38

V

7

Гвоздь Юрій Федорович

         8

Повчинська ЗОШ І-ІІ ст.

         48

 

III

 

9 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

       

   Школа

 

Кількість балів

Місце

1.

Сайчук Тарас Олегович

         9

 

Косенівська  ЗОШ  І-ІІІ ст.

 

      47  

    V

2.

Стецюк Анатолій Сергійович

         9

Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ст.

      54

    ІІІ   

3.

Савчук Наталія Олександрівна

         9

Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст.

      50

    ІV

4.

Коломійчук Тетяна Сергіївна

         9

Повчинська ЗОШ І-ІІІ ст.

      38

    VІ 

5.

Бригоцька Олександра Андріївна

         9

Суховільська  ЗОШ І-ІІ ст

      57

     І      

6.

Цехівський Олег  Євгенович

         9

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.

       56

     ІІ   

10 клас

 

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

         

Школа

 

Кількість балів

Місце

1

Лакизюк Максим Юрійович

       10

Повчинська ЗОШ I-III ст.

    23

     І

11 клас

N

п/п

Прізвище,  ім’я  по-батькові  учня

Клас

         

Школа

 

Кількість балів

Місце

1

Макеєва  Аліна Миколаївна

11

 

 

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст. 

 

 

    62

    І

2

Іллюк Віта Вікторівна

11

 

Косенівська ЗОШ  I-III ст.

 

    41

    ІІ

Просмотров: 317 | Добавил: Administrator | Дата: 07.10.2016 | Комментарии (0)

Піщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Хостинг від uCoz